Papildomos paslaugos

NETIKĖTAS APSILANKYMAS
Norite netikėtai pasveikinti vaiką / draugą(ę) / kolegą? Linksmo lagamino komandos animatoriai pasiruošę nustebinti, netikėtai apsilankydami į namus!

DOVANŲ PRISTATYMAS
Linksmo lagamino komandos animatoriai gali pristatyti dovaną Klaipėdoje ir jos rajone. Jeigu neturite laiko pasirūpinti gėlėmis, dovanomis, tortu ar balionais, tuo pasirūpinsime mes!

MUILO BURBULAI
Kai lauke šilta, niekas nenori sėdėti namuose, ar ne?
Linksmo lagamino komanda Jums siūlo užsisakyti smagią pramogą – milžiniški muilo burbulai Klaipėdoje, kuri sudomins ne tik vaikučius, bet ir jų tėvelius.
Pirmiausia animatorius papasakos trumpą burbulų istoriją, parodys, kaip reikia leisti burbulus, kaip galima keisti jų formą ir teisingai laikyti lazdeles. Tada visi kartu į dangų paleisime daugybę milžiniškų muilo burbulų!
Tik norime priminti, kad muilo burbulai yra labai kaprizingi ir išlepę, kai pučia stiprus vėjas ar lyja lietus, jie nenori pūstis ir iškart susprogsta. Jeigu taip nutiktų, programą nukelsime tinkamesniam orui ir tuomet puikiai praleisime laiką milžiniškų muilo burbulų apsuptyje!

FOTOGRAFAVIMAS
Fotografuojame kūdikių, vaikų, šeimos, gimtadienių ir kitas šventes. Nuotraukos paruošiamos 3-7 savaičių eigoje. Fotografuojame Klaipėdos apskrityje. Fotografuojant už Klaipėdos miesto ribų papildomai kainuoja kuro sąnaudos. Į kainą įskaičiuota: fotografavimas (nuo 1,5 val.), nuotraukų atrinkimas, retušavimas (nuo 40 nuotraukų). Nuotraukos įrašomos į skaitmeninę laikmeną. Jums pageidaujant papildomai paruošiame aukštos kokybės rankų darbo foto knygas, nuotraukų albumus.