Apie mus

Linksmas Lagaminas –  vaikų švenčių organizavimo komanda, dirbanti  Klaipėdoje ir Kaune, teikianti animatorių paslaugas Jūsų pasirinktoje vietoje (Visoje Lietuvoje), taip pat organizuojame vaikų gimtadienius ir kitas šeimos šventes Linksmo lagamino studijose! 1 – oji studija, nedidelė, apie 50 kv/m – Turgaus aikštėje, 2-oji studija dvigubai didesnė, esanti Klaipėdos centrinėje gatvėje – Turgaus gatvėje. Abi studijos yra senamiestyje, patogiose vietose, kur visada galima rasti vietą automobiliui. Organizuojame reklaminius renginius (Technorama, Prekybos centras „Big“), Krikštynas, bendruomenių šventes (Jakų bendruomenė ir kt.), užimame įvairiomis veiklomis vaikus įmonių vakarėliuose, vestuvėse, jubiliejuose, organizuojame kalėdines programas darželiuose ir mokyklose, šeimų popietes restoranuose (2-us metus organizuojame šeimų popietes Frydriecho pasaže), Rugsėjo 1 – osios šventes, išleistuves, vedame programas suaugusiems – jubiliejus, krikštynas, gimtadienius. Esame vedę aktyvias, muzikines ir sportines programas, kuriose buvo apie 500 vaikų, taip pat miestų ir miestelių šventes – Širvintų, Akmenės, Zarasų. Programas vedame visoje Lietuvoje, lietuvių ir rusų kalbomis. Net negalime išvardinti ir atsiminti visų organizuotų renginių, nes jų iš tikro yra daug, esame apkeliavę ir aplankę daug Vaikų ir jų tėvelių. Pilnu renginio įgarsimu ir aparatūra mes pasirūpiname.
Taip pat po Linksmso lagamino studijų stogeliais gyvena virš 100 kostiumų ir temų vaikų ir šeimų šventėms.

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti platų Vaikų švenčių organizavimo paslaugų asortimentą visoje Lietuvoje!

Taip pat kviečiame vaikučius prisijungti prie Teatro ir kūrybingumo pamokėlių, kuriose vaikai mokysis teatro meno pagrindų – vaidybos, scenos kalbos, dainavimo, ritmikos, sceninio judesio ir pantomimos.
Teatro ir kūrybingumo pamokėlės vyksta valstybiniuose ir privačiuose Klaipėdos miesto ir taip pat rajono darželiuose. Šiuo metu dirbame su 18 Klaipėdos miesto ir rajono darželių, tad patirtis tikrai yra didelė.

 

+370 629 80268
info@linksmaslagaminas.lt